V MIEJSCE W POWIATOWYCH ZAWODACH SPORTOWO-POŻARNICZYCH 2012

16 czerwca 2012r. na stadionie sportowym w Śliwicach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Celem zawodów było zmobilizowanie członków Ochotniczych Straży Pożarnych do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej a także przygotowanie do startu w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

W zawodach udział wzięło 10 drużyn młodzieżowych, 5 drużyn żeńskich oraz 11 drużyn męskich. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach, były to ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza.

W ogólnej punktacji w kategorii drużyn kobiecych najlepszy wyniki osiągnęły:
– I miejsce – OSP Legbąd,
– II miejsce – OSP Bysław,
– III miejsce – OSP Zielonka.
W kategorii drużyn męskich na podium stanęły drużyny:
– I miejsce – OSP Cekcyn,
– II miejsce – OSP Śliwice,
– III miejsce – OSP Lińsk.
Poza konkurencją w zawodach udział wzięła także drużyna OSP Rosochatka uzyskując łączny czas, który pozwoliłby na zajecie III miejsca.

Nasza jednostka uplasowała się na V miejscu.

Startowała drużyna w składzie: Jerzy Jaszkowski – dowódca, Mateusz Nowakowski – mechanik,Andrzej Połom – przodownik II roty, Krzysztof Czerwiński – pomocnik II roty, Krystian Puczyński – rozdzielaczowy, Paweł Deja – pomocnik I roty, Fabian Dębicki – przodownik I roty, Kacper Kołodziejski– łącznikowy oraz Piotr Iwicki – rezerwowy

Dodaj komentarz