I miejsce drużyny kobiecej w gminnych zawodach pożarniczych…

Gminne zawody sportowo-pożarnicze odbyły się dnia 8 czerwca 2019 r. na stadionie w Lubiewie. Uczestniczyło w nich 10 drużyn męskich i 6 drużyn żeńskich. Była to rekordowa liczba drużyn, a szczególnie żeńskich. Po raz pierwszy drużyny żeńskie wystawiły OSP Lubiewo, OSP Bysławek i OSP Klonowo.

W kategorii drużyn żeńskich I miejsce zajęła OSP Bysławek, II miejsce OSP Lubiewo, III miejsce Bysław. W kategorii drużyn męskich I miejsce zajęła OSP Klonowo, II miejsce zajęło OSP Lubiewo, III miejsce zajęła OSP Minikowo. Meska drużyna z naszej jednostki tym razem uplasowała się na nielubianej przez wszystkich pozycji czyli tuż za podium (4 miejsce)

Drużyna żeńska w dniu 22 czerwca reprezentowała naszą jednostkę i gminę w zawodach powiatowych. Tym razem nie udało się stanąć na podium.

Więcej zdjęć z zawodów powiatowych autorstwa Ryszarda Mrozika – TUTAJ

Komentowanie jest wyłączone.