ZAPRASZAMY NA GMINNE OBCHODY DNIA STRAŻAKA W BYSŁAWKU

Zarząd Gminny OSP w Lubiewie wraz z Zarządem OSP Bysławek mają zaszczyt zaprosić druhny i druhów z Gminy Lubiewo oraz wszystkie inne zainteresowane osoby na uroczystość Gminnych Obchodów Dnia Strażaka, która rozpocznie się dnia 4 maja 2013 roku o godzinie 15.00 mszą św. w Kościele w Minikowie, a następnie odbędzie się uroczysty przejazd pod remizę OSP w Bysławku.

Program uroczystości:
14.30 – Zbiórka w Minikowie
15.00 – Uroczysta Msza Święta w Kościele pw. św. Floriana w Minikowie
16.00.- przejazd do Byslawka
16.30- przemarsz pododdziałów na miejsce uroczystości
17.00 – Rozpoczęcie części oficjalnej przy strażnicy w Byslawku
· Wręczenie odznaczeń i wyróżnień
· Przemówienia
19.00- Zakończenie części oficjalnej
19.15 – Poczęstunek dla braci strażackiej oraz inne atrakcje
20.00 – Zabawa strażacka do białego rana Laughing

Dodaj komentarz