Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2019…

W sobotę 7 marca 2020 roku o godz. 18:00 w sali Świetlicy Wiejskiej w Bysławku spotkali się członkinie i członkowie OSP Bysławek na walnym zebraniu podsumowującym rok 2019.

Na spotkaniu nie zabrakło statystyk, sprawozdań z działalności, stanu finansowego na ubiegły rok, a także planów na ten rok kalendarzowy. W roku 2019 nasi strażacy uczestniczyli w 7 wyjazdach:

• 1 – pożar
  • 6 miejscowe zagrożenia.

Nie zabrakło również życzeń i drobnych upominków dla druhen z okazji Dnia Kobiet, które przypadało dzień później.
Na spotkaniu zaszczycili obecnością goście: gen. Ronam Kaźmierczak (członek honorowy), Joanna Jastak (Wójt Gminy Lubiewo), Tadeusz Mróz (v-ce Przewodniczący Rady Gminy Lubiewo), Andrzej Zemke (Komendant Gminny OSP), Wojciech Słupiński (Przewodniczący KR OW OSP RP kuj-pom)