V miejsce w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych…

W upalny sobotni poranek dnia 2 czerwca o godz. 9:00 na boisku w Lubiewie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach składających z trzech etapów (sztafety, bojówki oraz musztry) wystartowało 9 drużyn w kategorii męskiej oraz 3 drużyny kobiece. W wyniku sportowej rywalizacji w grupie meskiej zwyciężyła drużyna OSP Klonowo (trzeci raz z rzędu) przed OSP Trutnowo i OSP Lubiewo. Nasza jednostka sklasyfikowana została na 5 miejscu.

W grupie kobiet zwyciężyła drużyna OSP Minikowo przed OSP Sucha i OSP Bysław.

W tym roku trzeba zaznaczyć, że było o co walczyć. Główne nagrody za poszczególne miejsca  wynosiły kolejno: 1500 zł za I miejsce, 1000 zł za II miejsce oraz 500 zł za III miejsce.

Drużyny OSP Klonowo i OSP Trutnowo będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym w grupie „męskiej”, a wszystkie trzy drużyny kobiece w grupie „żeńskiej”.