IV FESTYN RODZINNY…

_AGR3274

W sobotę 31 maja 2014 roku odbył się coroczny „Festyn Rodzinny – na łączce”. Gospodarzami terenu byli Państwo Pieczka z „Bocionów”. Rozpoczęliśmy punktualnie o godzinie 15.00 i bawiliśmy się aż do zmierzchu…

W czasie festynu można było skosztować grillowych przysmaków, zjeść pyszną grochówkę wojskową oraz swojskie jadło. Na deser było pyszne ciasto.

Podczas imprezy odbywały się liczne konkursy z nagrodami: strzelecki, test wiedzy (oddzielny dla kobiet i mężczyzn), zabawy dla dzieci (nad którymi czuwała p. Kasia Pieczka) .
Można też było poczuć się strażakiem… polać wodą z węża strażackiego. Wsiąść do samochodu strażackiego, założyć hełm strażacki. Niebywałą atrakcją cieszyły się przejażdżki przyczepką ciągniętą przez ciągnik rolniczy.

Wszyscy świetnie się bawili, a dowodem tego są uśmiechnięte twarzyczki najmłodszych uczestników pikniku.

Organizatorzy: OSP Bysławek, KGW Bysławek oraz Sołectwo Bysławek.

 

Dodaj komentarz