III MIEJSCE NA ZAWODACH SPORTOWO-POŻARNICZYCH…

_AGR2787W dniu 17 maja 2014 roku o godzinie 9.00 nasza męska drużyna stawiła się na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Lubiewie. Na zawody stawiło się 10 drużyn męskich i dwie drużyny żeńskie. Zawody składały się z trzech konkurencji: musztry, sztafety oraz zadania bojowego. Po ciężkich bojach udało nam się uzyskać III wynik zawodów.

Po sztafecie byliśmy drudzy, ale w zadaniu bojowym uzyskaliśmy 5 punktów karnych (czy sprawiedliwych?) co spowodowało nasz spadek na trzecie miejsce.

Nasza drużyna startowała w składzie: Jerzy Jaszkowski – dowódca, Krystian Puczyński – rozdzielaczowy, Adrian Dębicki – łacznik, Andrzej Mięsikowski – przodownik 1-rota, Fabian Dębicki – pomocnik 1-rota, Andrzej Połom – przodownik 2-rota, Krzysztof Czerwiński – pomocnik 2-rota, Mateusz Nowakowski – mechanik. Całe nasze zmagania dopingował druh Jacek Czerwiński.

Oto Trzy najlepsze drużyny:

  1. OSP Bysław
  2. OSP Trutnowo
  3. OSP Bysławek

Dwie pierwsze drużyny będa  reprezentować nasza gminę na zawodach szczebla powiatowego.

Dodaj komentarz