Festyn dla najmłodszych…

W sobotę 3 czerwca 2017 roku przy Świetlicy, a jednocześnie przy remizie w Bysławku odbył się sołecki Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Sołecką w Bysławku na czele z p. sołtys Zofią Chmara, przez druhów OSP w Bysławku na czele z prezesem dh Tadeuszem Juraszewskim oraz przy wielkim współudziale państwa Bogumiły i Romana Kaźmierczaków. To popołudnie wypełnione było rozmaitymi atrakcjami dla najmłodszych, tych troszkę starszych dzieci i tych najstarszych. Dzieci mogły uczestniczyć w rozmaitych konkursach (m.in. slalomie z przeszkodami, quizie wiedzowym, strzelaniu do bramki, mumifikowaniu rodziców i wielu innych) przygotowanych przez druhny Joannę Połom i Iwonę Nowakowską, przejażdżkach kucykiem.  Wszyscy mogli uczestniczyć w konkursie strzeleckim, nad którym czuwał dh Krzysztof Łyczywek. Dorośli mogli uczestniczyć w teście wiedzy o Bysławku przygotowanym przez p. Kaźmierczaków (dopowiem, że był bardzo trudny). Dla zwycięzców poszczególnych konkurencji czekały atrakcyjne nagrody.

Oczywiście nie mogło zabraknąć atrakcji strażackich (lania wody, sprawiania linii wężowych itp.), dobrego jadła z grilla oraz słodkości dla najmłodszych. Wspólny czas muzyką umilał nam DJ Budzik, czy Zbigniew Wojdak.

Zobacz fotorelację z tego wydarzenia:

https://goo.gl/photos/vf3KNgYMVvoMo1Tb6

 

Komentowanie jest wyłączone.