ALARM! – 07.12.2018 – Wypadek w gospodarstwie rolnym

Tego dnia o godz. 11:50 zostaliśmy zadysponowani do osoby poszkodowanej podczas prac wykonywanych w gospodarstwie rolnym. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy strażaków z OSP Bysław oraz OSP Lubiewo, którzy prowadzili resuscytację mężczyźnie. Przyczyną wypadku było wciągnięcie rolnika przez przekaźnik mocy pomiędzy ciągnikiem, a rozrzutnikiem. Chwilę po naszym przyjeździe na miejsce dojechał zastęp JRG Tuchola oraz zespół pogotowia. Nasze zadanie polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia pomoc druhom z innych jednostek oraz zapewnienie wraz z nimi komfortu psychicznego członkom rodziny poszkodowanego.

Na miejscu siły i środki: OSP Bysław, OSP Lubiewo, OSP Bysławek, JRG Tuchola, pogotowie i policja.