II RODZINNY FESTYN DLA MIESZKAŃCÓW BYSŁAWKA

1-img_1084W dniu 2 maja 2012 roku od godziny 16.00 na łączce państwa Szmyt odbył się II festyn rodzinny dla mieszkańców Bysławka zorganizowany przez OSP wraz z p. Sołtys i KGW Bysławek. Podczas festynu można było skosztować rozmaitych przysmaków przygotowanych przez KGW, zjeść grochówkę ugotowaną przez samego „prezesa”, kiełbaskę z grilla oraz uczestniczyć we wspaniałej biesiadzie pod chmurką.

Dodatkowo podczas festynu można było zmierzyć się w rozmaitych konkurencjach takich jak: zawody strzeleckie, konkursy i szarady dla dzieci, quiz patriotyczny i z wiedzy o straży pożarnej. Strażacy pokazali również możliwości swojego sprzętu oraz umiejętności. Wszystko to trwało do późnych godzin nocnych.

ZDJĘCIA DOSTĘPNE W GALERII