Kolejny Festyn Rodzinny za nami…

18289376636_44bef8b70e_zW sobotnie popołudnie 30 maja spotkaliśmy się tradycyjnie na łączce u Państwa Pieczków na corocznym Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez naszą straż oraz KGW Bysławek i Sołectwo Bysławek. Jak co roku nie zabrakło atrakcji dla najmłodszym, ale i dla tych nieco wiekszych i starszych.

Na spotkaniu integracyjnym dla społeczności lokalnej można było m.in. skosztować pyszności od Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Bysławku, zmierzyć się w rozmaitych konkurencjach sportowych, pożarniczych i strzeleckich przygotowanych przez strażaków, zobaczyć sprzęt, który jest na naszym stanie oraz tradycyjnie rozruszać szare komórki i zmierzyć się z testem przygotowanym przez p. gen Romana Kaźmierczaka.

Bardzo cieszy liczne zainteresowanie mieszkańców naszej miejscowości tego typu inicjatywami.