OSP Bysławek na rybach…

W sobotni poranek (25.08.18r) od godz 08:00 nad Jeziorem Strzyżyny Wielkie odbyły się zawody wędkarskie strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Lubiewo,w których brała udział również nasza jednostka. Do rywalizacji stanęło dziewięć drużyn w trzy osobowych zespołach.
Zawody rozpoczął Komendant Gminny druh Paweł Urban, który życzył wszystkim zawodnikom tradycyjnego „połamania kija”. Następnie druhowie udali się do wylosowanych stanowisk.

Podczas trwania zawodów wszystkim drużynom udało się złowić łącznie około 16 kilogramów ryb, które po zważeniu przez sędziego głównego, którym był Tadeusz Muntowski, z powrotem trafiły do wody.

Po zaciętej rywalizacji wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla oraz wręczenie pucharów i dyplomów.